Back To Top

O NAS

LANKT Projekt to pracownia powstała z połączenia inżynierskiej precyzji i artystycznej wizji. Z pasji do tworzenia i kreowania otoczenia zewnątrz i wewnątrz. Zajmujemy się projektowaniem wnętrz, ogrodów, przestrzeni miejskich – od małych skwerów po parki i place, terenów osiedli mieszkaniowych, obiektów handlowych i placów zabaw- czyli szeroko rozumianej architektury krajobrazu. Każdy projekt to dla nas nowa historia, którą opracowujemy według indywidualnie dobranych rozwiązań i preferencji. Z powodzeniem wprowadzamy zieleń do wnętrz prowadząc tym samym nieustanną i trudną walkę ze smogiem. Prowadzimy konsultacje z zakresu rozwiązań antysmogowych. Wierzymy w kojącą moc natury i dobrego designu. Prowadzimy projekt od fazy koncepcji po projekt wykonawczy i nadzór autorski. Współpracujemy z architektami oraz wykonawcami co pozwala nam zapewnić kompleksowość usług.

PROJEKTANT | WŁAŚCICIEL

DOMINIK TELESZ

Jego główną zasadą jest: Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te źle narysowane! Spec od rysunków wykończenia wnętrz. Swoje umiejętności opiera na latach doświadczeń zdobywanych przy projektach polskich i zagranicznych. Absolwent krakowskiego AGH-u, trudne sprawy załatwia od ręki.

ARCHITEKT KRAJOBRAZU

KAROLINA KARGOL

Absolwentka Politechniki Krakowskiej kierunku Architektura Krajobrazu (2015r.). Doświadczenie zdobywała w warszawskim studiu projektowym. Na swoim koncie ma zarówno duże projekty dla deweloperów i architektów jak i te mniejsze dla prywatnych inwestorów.

SPECJALISTA | WYKONAWCA

MACIEJ TELESZ

Specjalista od spraw niewykonalnych. Potrafi zrealizować wszystko co wymyślimy! Nie lubi narzekania, tylko aktywne działanie.

PORUCZNIK MRUCZNIK

ŻBIK

Żbik, a raczej kot to nadworny czasoumilacz. Obiektywnie ocenia nasze projekty, co nie zawsze nam się podoba. Lubi tuńczyka i czas na kawę (licząc na mleko).