Back To Top

Ogród przydomowy_ Ustroń

Mamy przyjemność przedstawić kolejny z naszych projektów, przy którego tworzeniu współpracowaliśmy z pracownią Garden Workshop oraz Pracownia przestrzeni.
Przepiękna działka zlokalizowana w Ustroniu, miała tylko jeden minus… Jest niesamowicie stroma!
Projektowanie i architektura krajobrazu to nie tylko dobieranie roślin, to także przemyślane rozwiązania dla Waszych ogrodów! Dlatego nie przestraszyliśmy się usytuowania działki i postanowiliśmy wady przemienić w zalety!
Kierując się tą ideą wybraliśmy najlepsze punkty widokowe z całej działki i stworzyliśmy tam główne miejsca wypoczynkowe z zapierającym dech w piersiach widokiem na góry.
Pierwsze z nich to altana z zielonym dachem (za której plecami, zostawiliśmy kawałek lasu <3 – bardzo lubimy takie rozwiązania i jak się okazało inwestorzy również!). Altana jest również miejscem połączonym z kuchnią polową, w związku z czym w okresie wiosenno-letnim, będzie doskonale służyć domownikom – salon na dworze? Dlaczego nie!
Kolejne z nich to „taras” na którym ulokowaliśmy banię wodną. Wydaje nam się być dość przyjemnym rozwiązaniem móc posiedzieć w bani wieczorem w miejscu z widokiem na góry, a Wam?

Dodatkowymi rozwiązaniami są tarasowania skarp z bardzo urozmaicona zielenią. Przyznajemy, że przemyciliśmy kawałek lasu do ogrodu, w postaci paproci i innych leśnych roślin i jesteśmy z tego dumni!
Chcielibyśmy żeby Wasze ogrody stały się miejscem wypoczynku, w którym lubicie spędzać czas, odpoczywać po ciężkim dniu czy też spędzać radosne chwile wśród przyjaciół i rodziny!

Projektowanie ogrodów jest dla nas często wyzwaniem, ale rekompensuje nam to Wasze zadowolenie! Tak jak to było w tym przypadku! Wszystko jest możliwe! 🙂

Mamy nadzieję, że właściciele będą zadowoleni!
Czekamy na realizację!

Post a Comment