Back To Top

Ogród przydomowy_ Ustroń

Mamy przyjemność przedstawić kolejny z naszych projektów ogrodu przydomowego, przy którego tworzeniu współpracowaliśmy z pracownią Garden Workshop oraz Pracownia przestrzeni.
Przepiękna działka zlokalizowana w Ustroniu, miała tylko jeden minus… Jest niesamowicie stroma! Ogród przydomowy w takich warunkach to wyzwanie – ale przyjemne!
Nie przestraszyło nas to i postanowiliśmy to wykorzystać! Wybraliśmy najlepsze punkty widokowe z całej działki i stworzyliśmy tam główne miejsca wypoczynkowe z zapierającym dech w piersiach widokiem na góry.
Pierwsze z nich to altana z zielonym dachem (za której plecami, zostawiliśmy kawałek lasu <3 – bardzo lubimy takie rozwiązania i jak się okazało inwestorzy również!). Altana jest również miejscem połączonym z kuchnią polową, w związku z czym w okresie wiosenno- letnim, będzie doskonale służyć domownikom.
Kolejne z nich to „taras” na którym ulokowaliśmy banię wodną. Wydaje nam się być dość przyjemnym rozwiązaniem móc posiedzieć w bani wieczorem w miejscu z widokiem na góry, a Wam?

Dodatkowymi rozwiązaniami są tarasowania skarp z bardzo urozmaicona zielenią. Przyznajemy, że przemyciliśmy kawałek lasu do ogrodu, w postaci paproci i innych roślin 😀 taki ogród przydomowy to bardzo przyjemna sprawa.

Mamy nadzieję, że właściciele będą zadowoleni!
Czekamy na realizację i zapraszamy na naszego bloga: http://lankt.pl/ogrod-przydomowy_-ustron/(otworzy się w nowej zakładce)

Info_

Date: